Posted on

надзвичайна церква сміє вас

навколо кацхі стовпа

Стовп Кацхі (груз. კაცხის სვეტი, kac’xis svet’i) насправді є цілком природним монолітом осадових гірських порід, розташованим у місті Кацхі в західній частині Грузії, недалеко від громади Імереті. Насправді це приблизно на 40 метрів (130 футів) вище, а також відкривається вид на долину невеликого струмка Кацхура, найкращого висококласного району К’віріла. Стовп Кацхі разом із абатством, район Імеретії, Грузія (вересень 2018 р.) Трус разом із помітними релігійними пошкодженнями на провідній площі поверхні, що визначав c. 150 м2, фактично шанується мешканцями як Стовп життя, а також як знак Справжнього Міжхреста, а також фактично обмежується казками. Вчені залишалися нерозглянутими, а також не обстеженими до 1944 року, а також фактично було багато додаткового методично досліджено з 1999 по 2009 рік. Ці дослідження показали, що пошкодження насправді були пошкодженнями скиту дуже раннього середньовіччя, датованим 9-м або навіть 10 ст. Грузинський напис, палеографічно застарілий до 13 століття, свідчить про те, що скит фактично існував у той час. Духовне завдання, пов’язане зі стовпом, було фактично відновлено в 1990-х роках, а також структура абатства була фактично повернута в структуру держави. – Фінансований курс до 2009 року церква.

створює вас краще до Бога?

Останнім методом насправді є ходьба, 20-хвилинна ходьба, протягом якої моноліт раптом з’являється на горизонті жвавого грузинського двору. Це чудовий досвід, який тільки посилюється, коли ви краще притягуєтеся до стовпа самостійно. Високий підйом до деяких напівзавершених дій насправді є ознакою того, що гості сайту фактично практично напевно там. Біля фундаменту стовпа з правого краю видно абатство, а також невелика церква. Ліворуч позаду височіє 130-футова колона осадових гірських порід, кожна з яких має свою чарівну пишність церква.

Червоне біле келих для зберігання червоного або білого вина

Кацхі складний насправді відмінний. На вершині колони фактично розташована релігія, інтегрована в VI–VIII століттях, присвячена Максиму Сповіднику, ченцю 7 століття. Також є погребальна камера, винний стелаж, драпірована стіна, а також 3 відлюдники. Кожного дня ченці, перераховані нижче, створюють 20-хвилинний підйом по тонкій сталевій драбині, прикрученій збоку від тряски. Повсякденна подорож до державних молитов на вершині насправді спрямована на те, щоб нести всіх їх краще до Бога. До 2015 року вони також мали досвід тато Максима Кавтарадзе, який вкладав більшість своїх можливостей церква, безумовно, там протягом двадцяти років, а також був фактично останнім ченцем, щоб вижити на лідерстві. Qavtarade розробив абсолютно нову релігію на трясці в 1995 році.

Суворі правила

Просто хлопці, які прийшли з духовної покупки, насправді мають можливість піднятися по сходах до раю. Насправді жінкам насправді не було дозволено наближати стовпець за будь-яким фактором у фоновому режимі. Переїзд абатства, новатор Іларіон, інформує CNN Traveling, що через те, що в 2018 році широкій громадськості фактично було заборонено збільшувати стовп, щоб перейти до релігії, щоб керувати едиктом, винесеним від Патріарха Іллі II, релігійного новатора. Грузинська православна релігія. «Патріарх ухвалив покупку, в якій вказувалося, що лише монахи можуть легко перейти до релігії на вершині стовпа. Поки він не скасовує цю покупку, наша команда насправді не має права дозволяти будь-які гості сайту», – каже Іларіон.

Заборонена поїздка

«Самі початкові ченці почали жити в релігії в 10-му та 11-му століттях, а також вони жили на додаток до стовпа. Звичайно, насправді немає жодного способу життя ченців, безперечно, сьогодні, наша команда просто працює як як і сподівання, після цього повернутися до абатства, переліченого нижче», — додає він. Незважаючи на те, що підніматися вгору до передньої колони наразі заборонено, все ще є багато для огляду в межах Кацхі складно. Структура абатства, а також складні межі були фактично повернуті через фінансовані державою курси в 2009 році, а також робочі місця продовжуються сьогодні, щоб дати відвідувачам сайт досвід, близький до того, що існувало більше ніж 1000 років тому. Абсолютно новий заклад для відвідувачів сайту фактично також є на робочих місцях разом із невеликим сувенірним магазином.